Referencie

Lokality s realizovanými projektami

Chaty v Mýte pod Ďumbierom

V nádhernom horskom prostredí Mýta pod Ďumbierom realizujeme elektrické podlahové kúrenie DEVI už v štvrtej chate v poradí. Naša vďaka patrí dlhoročnému obchodnému partnerov Mirovi Ďurošovi.

Chaty sú vybavené termostatmi Devireg Smart WIFI s komfortnou možnosťou diaľkového riadenia z mobilu. Ideálne riešenie pre objekty s občasným využiťím, či pri prenájme.

Pred príchodom na chatu si stačí vopred nastaviť požadovanú teplotu. Po príchode na chatu netreba strácať čas zakladaním v krbe v ľadovo chladnej chate, ale rovno si môžete dať pohár sektu na terase a venovať sa svojím radovánkam.


Klinika Liptovský Mikuláš

Regulácia radiátorov v priestoroch kliniky systémom termostatických hlavíc ALLLY. Účelom tejto regulácie je zníženie platieb za plyn vďaka možnosti programovať kúrenie v jednotlivých ambulanciách a priestoroch kliniky. Využívame tu aj špeciálny systém riadenia z počítača správcu objektu - Ally PRO.

Týmto spôsobom možno riadiť prevádzku kúrenia aj v nedostupných prenajatých priestoroch.

Regulácia podlahového teplovodného vykurovania Horné Orešany

Vysoké platby za spotrebu plynu či elektriny pri teplovodnom podlahovom kúrení alebo radiátoroch dokážeme znížiť sofistikovanou reguláciou. Regulácia pomocou termostatov, prípadne aplikáciou v mobile odkiaľkoľvek. Ak už máte jestvujúcu inštaláciu kúrenia, nič nesekáme, použijeme bezdrôtové termostaty.

Nie je problém zakúriť v miestnosti, keď potrebujeme teplo. Oveľa väčší problém pre naše peňaženky je vypnutie kúrenia alebo zníženie teploty. Načo zbytočne kúriť,keď sa miestnosť nevyužíva. My možno zabudneme, aplikácia nikdy, vždy je pripravená regulovať a tak šetriť energie a naše financie


ohrev žľabov na priemyselnej budove

Lokalita: Trnava

Na streche prevádzkovej budovy priemyselnej firmy v Trnave sa v zime pravidelne tvoril ľad. Chladiaca technológia umiestnená na streche chrlí veľké množstvo vody. Odtokový žľab je umiestnený na severnej strane budovy. Počas mrazivých dní sa postupne pnili odtokové žľaby ľadom až po vrch. Potom sa zaplnil ľadom celý vodorovný žľab a voda pretekala cez okraj žľabu. Tvorili sa cencúle, bolo riziko úrazu osôb, resp. poškodenie áut parkujúcich pri budove. Počas dní odmäku zatekala voda do fasády a poškodzovala ju.

DEVI má na takéto problémy jednoduché riešenie - ohrev žľabov. Ohrevný kábel do žľabu a do zvislých zvodov odstráni problém zamŕzania a zabezpečí bezpečnosť pod žľabom. Všetko riadi spoľahlivá automatika, ktorá ohrieva len vtedy, keď sa tvorí ľad. Je vždy pripravená zasiahnuť, chráni ľudí aj majetok, nepotrebuje obsluhu a šetrí peniaze. Ako? Tak, že ak je vonku hoci aj -20°C a netvorí sa ľad z dôvodu suchej zimy, tak nespína ohrev. V momente, kedy sú splnené podmienky pre ochranu žľabu, spína ohrev s miernym predstihom a tak zabraňuje tvorbe ľadu.


Pivárnička nad Rínkom Hlohovec

Lokalita: Hlohovec

Majiteľ tejto útulnej pivárne s výbornou kuchyňou rozšíril svoje priestory o krytú terasu. Túto chce prevádzkovať nielen v lete, ale aj v chladnejších obdobiach. Záleží mu na pohodlí jeho zákazníkov, preto sa rozhodol terasu vykurovať.

Okrem vykurovania priestoru investoval aj do teplej podlahy. Sme radi, že sme mu v tom mohli pomôcť. Nainštalovali sme tam ohrevný systém Devi s wifi termostatom Devireg Smart. Majiteľ ho môže kedykoľvek ovládať na diaľku zo svojho mobilu.

Veríme, že aj vďaka nášmu prispeniu sa budete v tejto pivárni cítiť vždy príjemne !


Vidiecky dom Detvianska Huta

Lokalita: Detvianska Huta

Trvalo obývateľný vidiecky dom v malebnom prostredí hôr v Detvianskej Huti

Riadiaci systém Devilink zabezpečuje komfortnú reguláciu pomocou mobilu na diaľku. Vďaka tejto regulácii neprídete na weekend do chladného domu. Stačí si vopred zvýšiť teplotu miestností a privíta Vás nielen krásna príroda, ale aj teplá podlaha v celom dome.


Smolenický zámok - vináreň

Lokalita: Smolenice

Elektrické podlahové kúrenie DEVI v severnej bašte Smolenického zámku. Použili sme suchú montáž pomocou systému Devicell na odizolovanie pôvodnej kamennej podlahy. Zvýšili sme tak dynamiku kúrenia a obmedzili teplotné straty do podlahy.


Senec ohrev korčekového dopravníka

Lokalita: Senec


Dolná Streda bytové domy

Lokalita: Dolná StredaNAHOR